Rezerwacja wizyty

Wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech jest w dzisiejszych czasach symbolem zdrowia i urody, dlatego w naszym gabinecie oferujemy Państwu wybielanie nakładkowe - najbardziej zbadaną, bezpieczną i skuteczną metodę.

 

Na pierwszej wizycie lekarz stomatolog pobiera wyciski zębów w celu wykonania indywidualnych, silikonowych nakładek przez pracownię protetyczną. Na drugiej wizycie pacjent otrzymuje wspomniane nakładki oraz zestaw żeli do wybielania oraz zostaje dokładnie poinstruowany. Pacjent wybiela zęby w domu nakładając najlepiej na noc lub w ciągu dnia od 4 do 6 godzin nakładki wraz z żelem przez 14 dni. Po zakończeniu każdego zabiegu zęby należy umyć, a nakładki przepłukać pod bieżącą letnią wodą i włożyć do specjalnego pudełeczka, które pacjent otrzymuje na wizycie.

 

W trakcie wybielania należy wystrzegać się spożywania cytrusów, soków owocowych, leków przeciwko nadkwasocie żołądka, czerwonego wina czy ograniczyć picie kawy lub herbaty. Dla osiągnięcia lepszych efektów stosowanie preparatu w miarę możliwości nie powinno być przerywane.

 

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną dotyczącą wybielania. Lekarz stomatolog pozna Państwa oczekiwania, zbada stan zębów i przedstawi najlepsze rozwiązanie.

 

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy - skontaktujemy się z tobą aby umówić termin wizyty

Serdecznie zapraszamy

Godziny pracy:

Poniedziałek: 11:00 - 18:00
Wtorek: 11:00 - 18:00
Środa: 14:00 - 18:00
Czwartek: 14:00 - 18:00
Piątek: Nieczynne
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Copyright © 2023 - Centrum Medyczne Spokojna
Aktualizacja: 25-01-2023 22:39

Strony internetowe Bielsko